Małgorzata Jaszczuk

Lek. dentysta

Małgorzata Jaszczuk

Małgorzata Jaszczuk ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w roku 2008. Od tego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych zaawansowanych szkoleniach i warsztatach praktycznych zarówno w kraju jak za granicą. Ukończyła między innymi Okluzyjne Curriculum Akademii Dawsona z siedzibą w USA , zaawansowane szkolenie protetyczne u dr Domenico Massironi w MEG Educational Center we Włoszech oraz ukierunkowane na minimalnie inwazyjne techniki wykonania licówek pełnoceramicznych szkolenie pod okiem włoskich mistrzów Alessandro Conti i Davide Bertazzo.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom doktor Małgorzata Jaszczuk zajmuje się kompleksową diagnostyką i rehabilitacją zaburzeń okluzyjno-stawowych oraz odbudową utraconych tkanek zębowych przy użyciu minimalnie inwazyjnych technik.

Od 2006 roku większość zabiegów wykonuje w powiększeniu mikroskopu lub lup stomatologicznych.

W codziennej praktyce zajmuje się:

  • leczeniem kanałowym pod mikroskopem,
  • protetyką,
  • stomatologią zachowawczą,
  • wszelkimi zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej w tym wykonania licówek pełnoceramicznych oraz bondingu,
  • diagnostyką i rehabilitacją zaburzeń okluzyjno-stawowych.

Dzięki holistycznemu podejściu i współpracy ze specjalistami z zakresu ortodoncji, chirurgii z periodontologią oraz fizjoterapii stomatologicznej przywraca swoim pacjentom nie tylko piękne, ale i funkcjonalne uśmiechy.